KONST / Litografier / Färglitografi 14223031
nr 1422 3031
Kerstin Rääf
(f. 1914), Sverige
Signerad, numrerad 28/50, Västerbron. Färglitografi, bildmått: 25x33, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Kerstin Rääf, svensk målare och grafiker född 1914.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:11:01
300 kr
350 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm